Семінар «Виробництво стерильних лікарських засобів та валідація процесу стерилізуючої фільтрації»

 


 

У п’ятницю, 13 травня, в Навчальному центрі з Належної Виробничої і Дистриб’ютерської практики пройшов семінар «Виробництво стерильних лікарських засобів та валідація процесу стерилізуючої фільтрації».

Навчання проводив GMP-консультант, заступник директора ТОВ «Фармбудінженірінг» Денис Островной.

Під час семінару слухачі мали нагоду отримати систематизовану інформацію щодо вимог GMP до процесу виробництва стерильних лікарських засобів, при приготуванні розчину лікарського засобу, стерилизуючій фільтрації та наповненні первинного пакування.

Зокрема, розглядалися вимоги GMP і практична реалізація технологічного процесу приготування розчину, охолодження води для ін'єкцій, а також відважування і завантаження активних фармацевтичних інгредієнтів та допоміжних речовин.

Крім того, в ході семінару розглядалися  практичні варіанти організації процесу стерилизуючої фільтрації і відповідні підходи до валідації даного процесу.

Сподіваємося, що знання, здобуті під час навчання, допоможуть працівникам фармгалузі впровадити та/або поліпшувати процеси приготування лікарського засобу, стерилізуючої фільтрації, наповнення первинного пакування на вітчизняних підприємствах, що, в свою чергу сприятиме підвищенню якості  медикаментів і поліпшенню здоров`я громадян.

 

 

 

 

Фотозвіт з семінару 

Всі семінари