Російський фармвиробник продає в Україні заборонені ліки - ЗМІ

Russian Federation
Ответить
News
Сообщения: 2113
Зарегистрирован: 10 июн 2014 20:49

Російський фармвиробник продає в Україні заборонені ліки - ЗМІ

Сообщение News » 19 окт 2014 00:27

Російський фармвиробник продає в Україні заборонені ліки - ЗМІ

Дуже відомий і масово вживаний в період епідемії грипу противірусний препарат “Арбідол” насправді виявився смертельно небезпечним для здоров’я людини. Найбільшу небезпеку він становить для дітей віком від 6 до 12 років, передає УНН з посиланням на versii.com.
Препарат “Арбідол” зареєстрований і вільно реалізується на території України починаючи з 2009 року.
Виробником “Арбідолу” є російська фармацефтічекая компанія “Фармстандарт-Лексредства”.
“Небезпека споживання, а головне передозування цього препарату полягає в тому, що він здатний викликати у пацієнта стан гаперактівності, що загрожує важкими наслідками для здоров’я людини.
Проблема полягає в тому, що виробник „Арбідолу“ не тільки приховав від споживача інформацію про побічні явища, але ще і рекомендує пацієнту приймати дозу, що в кілька разів перевищує допустиму.
У патентній документації „Арбідолу“ чітко вказано, що добова норма препарату в організмі людини не повинна перевищувати допустимих 300 мг.
У той же час, в інструкції препарату в розділі „Спосіб застосування та дози“ сказано, що під час лікування для дітей віком від 6 до 12 років добова доза становить 400 мг, а для дітей від 12 років і дорослих — 800 мг протягом 5-7 днів.
Але найстрашніше, це те, що передозування „Арбідолу“ в період вакцинації взагалі може спричинити летальний випадок”, — йдеться у публікації.
Крім того, ЗМІ зазначають про те, що незважаючи на вищевикладені факти, реалізація препарату “Арбідол” станом на сьогодні Державною службою України з лікарських засобів не призупинена.
У публікації також зазнається, що Управління з контролю якості харчових продуктів і лікарських засобів відмовило “Арбідолу” в його реєстрації на території США.
Нагадємо, як повідомляв УНН, Служба безпеки України розслідує кримінальне провадження стосовно реєстрації “Арбідолу”.

Ответить

Вернуться в «Российская Федерация»