Аудиту національної системи реєстрації лікарських засобів?

Registration
Ответить
Dima
Сообщения: 45
Зарегистрирован: 16 мар 2012 10:31

Аудиту національної системи реєстрації лікарських засобів?

Сообщение Dima » 04 апр 2012 09:20

03.04.2012 Голова Держлікслужби України запропонував запросити міжнародних експертів для проведення аудиту національної системи реєстрації лікарських засобів

Голова Державної служби України з лікарських засобів Олексій Соловйов вважає за доцільне звернутися до міжнародних експертів з проханням провести аудит національної системи реєстрації лікарських засобів на предмет її відповідності рекомендаціям ВООЗ та європейським стандартам. З такою пропозицією О.Соловйов виступив під час Колегії Міністерства охорони здоров’я України 29 березня 2012 року.

Як зауважив Голова Держлікслужби України, такий крок дозволить об'єктивно оцінити не тільки якість функціонування системи допуску лікарських засобів на ринок України, а й ефективність роботи Експертної центру.
О.Соловйов висловив впевненість, що впровадження в роботу Експертного центру стандартів, відповідних рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я дозволить привести систему контролю якості лікарських засобів, починаючи з допуску препаратів на ринок, у повну відповідність до міжнародних вимог.

www.diklz.gov.ua

Ответить

Вернуться в «Регистрация»