ВООЗ переконує, що люди неправильно вживають антибіотики

Global News
Ответить
Tim
Сообщения: 11
Зарегистрирован: 08 май 2015 16:45

ВООЗ переконує, що люди неправильно вживають антибіотики

Сообщение Tim » 17 ноя 2015 00:48

ВООЗ переконує, що люди неправильно вживають антибіотики

Антибіотики здатні вбивати мікроби і бактерії, але вони не мають впливу на віруси

Люди в усьому світі недостатньо інформовані про дію антибіотиків на організм.

До такого висновку дійшли експерти Всесвітньої організації охорони здоров'я Дослідження проводили у 12 країнах. Участь у ньому взяли 10 тисяч людей. Згідно з отриманими результатами, 64% опитаних переконані, що антибіотики допомагають вилікувати застуду та грип. Приблизно третина респондентів вважають, що можна припинити вживати антибіотики при перших ознаках поліпшення стану, тобто ще до закінчення курсу прийому ліків. А чверть опитаних готова вживати антибіотики, які порадили їм друзі або близькі, якщо у тих були схожі симптоми захворювання.

На думку експертів ВООЗ, населення недостатньо інформоване про зростаючу стійкість бактерій до антибіотиків. "Хоча люди визнають існування проблеми, вони не повністю розуміють її причини, і що вони можуть у зв'язку з цим зробити", - йдеться у дослідженні. Антибіотики здатні вбивати мікроби і бактерії, але вони не мають впливу на віруси. ВООЗ нагадує, що неправильне використання протимікробних препаратів прискорює появу стійких штамів - це призводить до того, що боротися з інфекціями стає дедалі важче.

У жовтні з'явилися результати іншого дослідження, згідно з яким щороку більше 6 тисяч людей у США вмирають через зниження ефективності антибіотиків. У рамках того дослідження група вчених з різних американських інститутів дійшла висновку висновку, що до половини відомих бактерій, які викликають постопераційні інфекції, демонструють стійкість до дії застосовуваних у США антибіотиків.

Ответить

Вернуться в «Глобальные новости»