Українські фармацевти адаптують виробництво до європейських вимог

Ukraine
Ответить
News
Сообщения: 2113
Зарегистрирован: 10 июн 2014 20:49

Українські фармацевти адаптують виробництво до європейських вимог

Сообщение News » 21 сен 2014 17:09

Українські фармацевти адаптують виробництво до європейських вимог

Один з лідерів української фармацевтичної промисловості – компанія «Здоров'я» "реконструювала" виробничі майданчики, які нині відповідають усім вимогам GMP.
Із оновленими потужностями національного виробника ознайомилися начальник Управління фармацевтичної діяльності МОЗ України Людмила Коношевич та голова Державної служби України з лікарських засобів Михайло Пасічник.
Гості відвідали два великі цехи, в яких виготовляються ампули та пігулки і реконструкція яких тривала понад два роки. Нині тут виробництво оснащене сучасним європейським устаткуванням. Запуск цих майданчиків дозволить компанії збільшити виробництво ампул з 8 до 15 млн шт. на місяць, пігулок з 80 до 160 млн шт. на місяць. Нині на підприємстві існує вже п'ять сертифікованих по GMP ділянок, ще 5 ділянок готуються до підготовки за міжнародними стандартами GMP.
За словами Людмили Коношевич, проведена компанією адаптація виробництва до європейських вимог не лише збільшить виробничі потужності, а й дозволить виробляти препарати європейської якості за найсучаснішими технологіями для потреб українців.

Ответить

Вернуться в «Украина»