Фармацевти подали позов проти “Еспресо.ТV” та БФ “Пацієнти України” за неправду

Ukraine
Ответить
News
Сообщения: 2113
Зарегистрирован: 10 июн 2014 20:49

Фармацевти подали позов проти “Еспресо.ТV” та БФ “Пацієнти України” за неправду

Сообщение News » 11 сен 2014 21:15

Фармацевти подали позов проти “Еспресо.ТV” та БФ “Пацієнти України” за неправду

Вітчизняна фармацевтична компанія ТОВ “Валартін Фарма” з метою захисту своєї ділової репутації та спростування недостовірної інформації, поширеної благодійним фондом “Пацієнти України”, а також деякими ЗМІ — подала позов до суду, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу компанії.
Зокрема, у фармкомпанії зазначили, що вимагатимуть у суді зобов’язати благодійний фонд “Пацієнти України”, а також деякі ЗМІ, зокрема газету “Капітал” та ТОВ “Новини-ТВ” (власник веб-сайту www.espreso.tv) спростувати недостовірну інформацію про медичний препарат “Альфапег” ТОВ “Валартін Фарма”, який, за твердженням окремих неправдивих публікацій, начебто є неефективним та навіть може зашкодити здоров’ю пацієнтів.
“За окремими брехливими твердженнями, поширеними на веб-сайті „Еспресо.ТV“, препарат начебто взагалі не виробляється в Україні, а містить „китайський порошок“, що начебто дешево закуповується, а в Україні буцімто лише переклеюють етикетки”, — йдеться у повідомленні прес-служби.
У своїх позовах вітчизняна фармацевтична компанія зазначає, що така інформація не відповідає дійсності, оскільки препарат “Альфапег” був розроблений в Україні провідними українськими вченими наукової школи академіка НАН та члена-кореспондента АМН України, професора Кордюма В.А., пройшов клінічні дослідження та незмінно виробляється на провідному вітчизняному біотехнологічному підприємстві — ТОВ “НВК “Інтерфармбіотек” за патентованою генно-інженерною біотехнологією повного циклу.
Всі ці процеси, як зазначають у фармкомпанії, здійснюються у суворій відповідності до вимог Належної виробничої практики (GMP).
“На сьогодні „Альфапег“ залишається єдиним пегінтерфероном власного українського виробництва, який застосовують для лікування хронічного гепатиту С, що підтверджується Сертифікатом про державну реєстрацію медичного імунобіологічного препарату, виданого МОЗ України, та інструкцією про застосування медичного імунобіологічного препарату, офіційно затвердженою МОЗ України. Розробка препарату „Альфапег“ розпочалася у 2006 році, в 2010 році розпочалися його клінічні випробування, а у жовтні 2012 року препарат було зареєстровано в Україні. Таким чином інформація, поширена благодійним фондом „Пацієнти України“, газетою „Капітал“ та ТОВ „Новини-ТВ“ (власник веб-сайту www.espreso.tv) не відповідає дійсності”, — наголосили в ТОВ “Валартін Фарма”.

News
Сообщения: 2113
Зарегистрирован: 10 июн 2014 20:49

Re: Фармацевти подали позов проти “Еспресо.ТV” та БФ “Пацієнти України” за неправду

Сообщение News » 12 сен 2014 21:17

ТОВ “Валартін Фарма” спрямує у зону АТО 300 тис грн. моральної компенсації

Вітчизняна фармацевтична компанія ТОВ “Валартін Фарма”, яка подала позови до суду проти благодійного фонду “Пацієнти України”, “Еспресо.TV” та “Капіталу” за розповсюдження неправдивої інформації, планує передати 300 тис грн. заявленої моральної компенсації військовим у зоні АТО, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу компанії.
Зокрема, у фармкомпанії зазначили, що з метою захисту своєї ділової репутації та спростування недостовірної інформації, яка була поширена, зокрема, головою БФ “Пацієнти України” Дмитром Шерембієм, а також такими ЗМІ, як “Еспресо.TV” та “Капітал”, ТОВ “Валартін Фарма” просить суд “визнати поширену ними інформацію недостовірною та стягнути з вказаних осіб 300 тисяч гривень моральної шкоди”.
В подальшому фармацевти планують передати зазначені кошти українським військовим, які задіяні в АТО.
Нагадаємо, ТОВ “Валартін Фарма” вимагатиме у суді зобов’язати благодійний фонд “Пацієнти України”, а також деякі ЗМІ, зокрема газету “Капітал” та ТОВ “Новини-ТВ” (власник веб-сайту www.espreso.tv) спростувати недостовірну інформацію про медичний препарат “Альфапег” ТОВ “Валартін Фарма”, який, за твердженням окремих неправдивих публікацій, начебто є неефективним та навіть може зашкодити здоров’ю пацієнтів.
Адже, як зазначили у фармкомпанії, на сьогодні “Альфапег” залишається єдиним пегінтерфероном власного українського виробництва, який застосовують для лікування хронічного гепатиту С, що підтверджується Сертифікатом про державну реєстрацію медичного імунобіологічного препарату, виданого МОЗ України, та інструкцією про застосування медичного імунобіологічного препарату, офіційно затвердженою МОЗ України. Крім того, розробка препарату “Альфапег” розпочалася у 2006 році, в 2010 році розпочалися його клінічні випробування, а у жовтні 2012 року препарат було зареєстровано в Україні.
Нагадаємо, як повідомляв УНН, представники ТОВ “Валартін Фарма” передали військовому госпіталю препарати проти гепатиту для бійців АТО.

Ответить

Вернуться в «Украина»