Олег Мусій провів робочу зустріч з Послом Палестини в Україні

Ukraine
Ответить
News
Сообщения: 2113
Зарегистрирован: 10 июн 2014 20:49

Олег Мусій провів робочу зустріч з Послом Палестини в Україні

Сообщение News » 11 сен 2014 20:56

Олег Мусій провів робочу зустріч з Послом Палестини в Україні

Відбулася зустріч Міністра охорони здоров’я України Олега Мусія з Надзвичайним та Повноважним Послом Палестини в Україні доктором Мохамедом Аль-Асаадом. Сторони вели діалог про поглиблення співпраці в галузі охорони здоров’я та фармації.
Одним з основних питань, які обговорювались під час зустрічі, була можливість інвестування у фармацевтичну галузь, зокрема, локалізація виробництва ліків на території України. Це дозволить знизити вартість медичних препаратів та забезпечить населення новими робочими місцями.
Міністр підкреслив важливість розміщення в Україні виробництва медичних препаратів та водночас зауважив, що МОЗ України зацікавлене у створенні рівних конкурентних умов для всіх виробників ліків виключно на користь пацієнтів.
Посол подякував за роботу, яка була проведена МОЗ України спільно з вищими медичними навчальними закладами щодо переведення палестинських студентів з Донецького та Луганського медуніверситетів в навчальні заклади інших областей за прощеною процедурою. Також Посол відзначив високий рівень професійної підготовки, яку надають українські ВУЗи.
Посол висловив слова глибокого співчуття з приводу подій, які мають місце на Сході України та втрат нашої нації. Він запевнив Міністра у підтримці прагнення українського народу зберегти свободу та територіальну цілісність держави. Мохамед Аль-Асаад передав на розгляд МОЗ України лист з пропозицією надання гуманітарної допомоги.

Ответить

Вернуться в «Украина»