Одеські співробітники УДСБЕЗ викрили п'ятьох підприємців, які здійснювали господарську діяльність без ліцензії

Ukraine
Ответить
News
Сообщения: 2113
Зарегистрирован: 10 июн 2014 20:49

Одеські співробітники УДСБЕЗ викрили п'ятьох підприємців, які здійснювали господарську діяльність без ліцензії

Сообщение News » 10 сен 2014 22:17

Одеські співробітники УДСБЕЗ викрили п'ятьох підприємців, які здійснювали господарську діяльність без ліцензії

У несумлінних підприємців конфіскували 370 найменувань лікарських засобів у кількості 3298 одиниць товару на загальну суму понад 100 000 гривень. Своїми діями зловмисники щомісячно наносили державному бюджету збитків на суму близько 140 000 гривень.
Співробітники Одеського обласного управління Державної служби боротьби з економічними злочинами провели в смт. Затока Білгород-Дністровського району відпрацювання суб’єктів господарської діяльності, що здійснюють реалізацію лікарських засобів з метою викриття та припинення фактів реалізації, фальсифікованих медичних препаратів, а також викриття суб’єктів господарської діяльності, які здійснюють торгівлю медикаментів без дозвільних документів.
В результаті перевірок борці з економічною злочинністю виявили 14 об’єктів, які здійснюють господарську діяльність з роздрібної торгівлі лікарськими засобами без ліцензії, що ставить під сумнів якість реалізованої продукції.
Встановлено, що до вчинення цих протиправних дій причетні, п’ять суб'єктів підприємницької діяльності, відносно яких були складені протоколи про адміністративні правопорушення за ознаками ст. 164 (порушення порядку провадження господарської діяльності) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Дане діяння тягне за собою накладення штрафу від двадцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої.
Складені адмінпротоколи про виявлені правопорушення, а також вилучені лікарські засоби направлені до Білгород-Дністровського міського районного суду для прийняття законного рішення.
Державною службою боротьби з економічними злочинами і надалі будуть вживатися заходи по виявленню суб’єктів господарської діяльності, які здійснюють торгівлю лікарськими засобами без дозвільних документів.

Ответить

Вернуться в «Украина»