Компанія-виробник препарату "Sorbex" готує позов щодо захисту своєї ділової репутації

Ukraine
Ответить
News
Сообщения: 2113
Зарегистрирован: 10 июн 2014 20:49

Компанія-виробник препарату "Sorbex" готує позов щодо захисту своєї ділової репутації

Сообщение News » 10 сен 2014 21:53

Компанія-виробник препарату "Sorbex" готує позов щодо захисту своєї ділової репутації

Вітчизняна фармацевтична компанія ТОВ "Валартін Фарма" з метою захисту своєї ділової репутації, а також спростування недостовірної інформації, готує позов до суду про захист честі та гідності, передає УНН з посиланням на прес-службу компанії.
Як зазначили у ТОВ "Валартін Фарма", судовий позов стосуватиметься низки ЗМІ, а також керівників двох благодійних фондів, які нещодавно розповсюдило недостовірну інформацію про медичний препарат "Альфапег" ТОВ "Валартін Фарма", який за твердженням неправдивих публікації начебто є неефективним та може зашкодити здоров’ю пацієнтів.
У компанії зауважують, що до таких висновків розповсюджувачі завідомо недостовірної інформації "дійшли виключно на підставі власних суб’єктивних гіпотез та у зв’язку з відсутністю фахових знань".
"Крім того зазначимо, що реєстрація препарату "Альфапег" була проведена у чіткій відповідності до вимог вітчизняного законодавства у 2012 році. "Альфапег", на сьогодні, є єдиним вітчизняним аналогом дороговартісних імпортних лікарських засобів, який вперше дозволив гарантувати отримання українськими пацієнтами ефективної та доступної терапії вірусного гепатиту С. Однак, з невідомих причин, ТОВ "Валартін Фарма" наразі піддається відвертому тиску з боку низки чиновників МОЗ та дискредитації у ЗМІ", - йдеться у прес-релізі компанії.
Подібні факти ТОВ "Валартін Фарма" розцінює як "сплановану акцію з метою усунення препаратів компанії з фармацевтичного ринку України".
"Зауважимо, що у власних позовних вимогах до відповідачів компанія вимагатиме в суді не лише спростування недостовірної інформації, але й відшкодування завданих збитків", - наголошують у компанії.
Як відомо, ТОВ "Валартін Фарма" є виробником відомого препарату "Sorbex".

Ответить

Вернуться в «Украина»