Новини реєстрації

Ukraine
Ответить
News
Сообщения: 2113
Зарегистрирован: 10 июн 2014 20:49

Новини реєстрації

Сообщение News » 06 сен 2014 19:25

Перелік уповноважених лабораторій
У зв’язку з перевантаженістю в роботі Лабораторії фармацевтичного аналізу Державного експертного центру, для запобігання затримки проведення процедур, що потребують контролю якості та апробації методик аналізу просимо зазначати в листах-зверненнях для отримання направлення інші уповноважені лабораторії.
Список уповноважених лабораторій:
? Державна лабораторія з контролю якості лікарських засобів ДУ «Інститут фармакології та токсикології Академії медичних наук України».
? ТОВ «Міжнародна об’єднана лабораторна група - ФАРМ».
? ДП «Центральна лабораторія з аналізу якості лікарських засобів і медичної продукції».
? Лабораторія фармакопейного аналізу ДП «Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів».
? ТОВ «Технолаб» (м. Львів).
? Лабораторія з контролю якості медичних імунобіологічних препаратів Державного експертного центру МОЗ.
? Державна науково-дослідна лабораторія з контролю якості лікарських засобів ДУ «Інститут гігієни та медичної екології ім. О.М. Марзеєва Академії медичних наук України».

News
Сообщения: 2113
Зарегистрирован: 10 июн 2014 20:49

Re: Новини реєстрації

Сообщение News » 10 сен 2014 21:28

Селекторні наради ДЕЦ щодо пілотного проекту
Реалізація пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою в Україні на 2014 рік
12, 26 та 28 серпня 2014 року в Міністерстві охорони здоров’я України відбулися селекторні наради, в яких брали участь співробітники Департаменту стандартизації медичних послуг ДП «Державний експертний центр МОЗ України», а саме: директор Департаменту Ліщишина Олена Михайлівна, заступник директора Департаменту – начальник відділу якості медичної допомоги та інформаційних технологій Горох Євгеній Леонідович та начальник відділу методичного забезпечення новітніх технологій у сфері охорони здоров’я Шилкіна Олена Олександрівна.
На засіданнях розглядалися питання реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою в Україні на 2014 рік.
Під час обговорення особливу увагу було приділено питанням моніторингу запровадження клінічних стандартів, протоколів та настанов у щоденну медичну практику, розробки та впровадження локальних протоколів в закладах охорони здоров’я.
Разом з тим, в ході селекторних нарад був представлений навчально-методичний посібник для керівників центрів первинної медичної допомоги, лікарів загальної практики - сімейних лікарів «Методичні підходи до розробки локальних медико-технологічних документів в закладах первинної медичної допомоги».
Електронна редакція посібника розміщена на сайті Реєстру медико-технологічних документів (http://www.dec.gov.ua/mtd/index.html ) в розділі «Нормативні та методичні матеріали, розробка локальних протоколів».

Ответить

Вернуться в «Украина»