Нова редакція Закону України «Про лікарські засоби»

Ukraine
Ответить
News
Сообщения: 2113
Зарегистрирован: 10 июн 2014 20:49

Нова редакція Закону України «Про лікарські засоби»

Сообщение News » 23 авг 2014 18:38

Нова редакція Закону України «Про лікарські засоби»: ООРММП України звернулося до міністерства з проханням оприлюднити відповідний законопроект
Пропонуємо увазі читачів лист Об’єднання організацій роботодавців медичної та мікробіологічної промисловості України, направлений на ім’я Міністра охорони здоров’я України з проханням надати доручення відповідним службам щодо розміщення нової редакції проекту Закону України «Про лікарські засоби» на сайті профільного міністерства для обговорення професійною громадськістю та внесення до нього відповідних змін і поправок.
Нагадаємо, за ініціативою Андрія Шипка, народного депутата, голови підкомітету Верховної Ради України з питань фармації, створено робочу групу з опрацювання нової редакції Закону України «Про лікарські засоби», гармонізованої з Директивою 2001/83/ЕС. На першому її засіданні, що відбулося 9 квітня поточного року, учасники вирішили створити ініціативну групу, яка регулярно збиратиметься для узгодження поточних питань. А вже 29 квітня її учасники зустрілися для обговорення структури майбутнього закону.
Також 20.06.2014 р. в Міністерстві охорони здоров’я України відбулося розширене засідання робочих груп, створених при Комітеті Верховної Ради України з питань охорони здоров’я та профільного міністерства, у ході якого було презентовано напрацювання, досягнуті протягом 2 міс.
Об’єднання організацій роботодавців медичної та мікробіологічної промисловості України
від 12.08.2014 р. № 01/158
Міністру охорони здоров’я України
Мусію О.С.
Шановний Олеже Степановичу!
Об’єднання організацій роботодавців медичної та мікробіологічної промисловості України (далі — ООРММП України) висловлює Вам свою щиру повагу та звертається з наступним.
Робочою групою з опрацювання проекту нової редакції Закону України «Про лікарські засоби» Міністерства охорони здоров’я України, до складу якої входять і представники ООРММП України, розроблено законопроект «Про лікарські засоби» (нова редакція) на основі проекту закону, розробленого спільною робочою групою МОЗ України і Верховної Ради України в 2011 р. на виконання п. 1 Плану заходів, затвердженого наказом МОЗ України від 25.07.2011 р. № 435, щодо виконання Концепції розвитку фармацевтичного сектору галузі охорони здоров’я України на 2011–2020 рр., затвердженої чинним наказом МОЗ України від 13.09.2010 р. № 769.
Під час опрацювання вищезазначеного проекту закону було враховано останні зміни в фармацевтичному секторі, зокрема, затверджені правила належної аптечної практики, визначено роль фармацевтичних послуг і допомоги в аптеках та підкреслено їх значення як закладів охорони здоров’я.
Звертаємось до Вас, шановний Олеже Степановичу, з проханням надати доручення відповідним службам щодо розміщення даного проекту Закону на сайті міністерства для обговорення професійною громадськістю та внесення до нього відповідних змін і поправок.
Також повідомляємо, що вищезазначений проект Закону України «Про лікарські засоби» направлено в електронному вигляді на адресу начальника управління фармацевтичної діяльності МОЗ України — Коношевич Людмили Володимирівни.
З повагою
В.К. Печаєв, Президент, член Колегії МОЗ України

Ответить

Вернуться в «Украина»