Надаючи підтримку дітям: Санофі в Україні вже 5 років поспіль забезпечує оздоровлення маленьких українців з цукровим діабетом

Ukraine
Ответить
News
Сообщения: 2113
Зарегистрирован: 10 июн 2014 20:49

Надаючи підтримку дітям: Санофі в Україні вже 5 років поспіль забезпечує оздоровлення маленьких українців з цукровим діабетом

Сообщение News » 23 авг 2014 18:19

Надаючи підтримку дітям: Санофі в Україні вже 5 років поспіль забезпечує оздоровлення маленьких українців з цукровим діабетом

Санофі в Україні, провідна компанія у сфері охорони здоров’я, у рамках глобальної програми Групи Санофі «Діабет. Допоможемо разом» п’ятий рік поспіль забезпечує оздоровлення і соціальну реабілітацію дітей із цим захворюванням. Один із найкращих спеціалізованих санаторіїв країни — «Березовий гай» в м. Миргород — цього разу прийняв понад 60 маленьких пацієнтів із різних куточків України, у тому числі й переможців п’ятого Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з діабетом, який щороку організовує компанія Санофі в Україні спільно з Асоціацією дитячих ендокринологів.
В Україні продовжує зростати кількість хворих на цукровий діабет — одну з найбільш поширених патологій у нашій державі. Близько 1,3 млн українців страждають на це захворювання, з них більше 8 тис. — діти, і їхня кількість за останні роки суттєво зросла. На відміну від дорослих, у дітей найчастіше діагностують цукровий діабет І типу (інсулінозалежний). Рідше виявляють цукровий діабет ІІ типу, коли контролювати рівень цукру можна за допомогою таблеток та дієти. В останні роки почали діагностувати й неонатальний діабет, який спостерігається у немовлят до півроку, найчастіше до 3 міс.
Сучасні методи лікування цукрового діабету можуть дати бажаний ефект лише в комплексі з постійним самоконтролем та профілактикою ускладнень захворювання. Розуміючи потреби маленьких пацієнтів, Санофі в Україні надає можливість оздоровлення дітям з цукровим діабетом у санаторії «Березовий гай», де вони можуть разом з лікувально-оздоровчими процедурами також пройти курс соціально-психологічної реабілітації. А спілкування з однолітками, ігри й творчі заняття позитивно впливають на стан їхнього здоров’я.
Продовжуючи свою послідовну роботу в напрямку покращення знань громадськості про цукровий діабет та необхідність самоконтролю серед пацієнтів, Санофі в Україні вперше організувала дискусійний клуб «DIACAMP», у центрі уваги якого були саме діти з цукровим діабетом. Під час розмови своїм досвідом поділилися Жан-Поль Шоєр, генеральний директор Санофі в Україні та Білорусі, і Світлана Чумак, лікар-ендокринолог. Учасники також могли безпосередньо поспілкуватися з маленькими пацієнтами та їхніми батьками, щоб зрозуміти, які конкретні кроки потрібно зробити для покращення якості життя дітей з цукровим діабетом.
Санофі в Україні виходить за межі надання сучасних терапевтичних рішень і щороку реалізує в Україні низку проектів, спрямованих на поліпшення якості життя людей з цукровим діабетом і на забезпечення більш ефективного контролю над хворобою. З цією метою було започатковано масштабну програму «Діабет. Допоможемо разом», у рамках якої діти й дорослі, які живуть з цукровим діабетом, можуть опанувати навички самоконтролю та покращити стан свого здоров’я на базі створених шкіл медико-соціальної адаптації, яких в Україні нараховується вже 28. Окрім того, вперше в Україні був створений Facebook-додаток «Малюй для здоров’я», щоб допомогти маленьким пацієнтам, які мають цукровий діабет, їхнім рідним і всьому суспільству краще розуміти й контролювати це захворювання. А постійні ініціативи в рамках Всесвітнього дня боротьби з діабетом, Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей із цим захворюванням та інші заходи підвищують обізнаність громадськості про хворобу та навчають пацієнтів самоконтролю.
Жан-Поль Шоєр, генеральний директор Санофі в Україні та Білорусі: «Як свідчить практика боротьби з цукровим діабетом, лише сучасних терапевтичних рішень недостатньо для задоволення потреб пацієнтів. Вони потребують особливої турботи, навчання та кваліфікованого супроводу з боку фахівців, особливо, коли йдеться про дітей. Санофі в Україні, відіграючи важливу роль у системі охорони здоров’я країни, продовжує реалізовувати ініціативи, спрямовані на підтримку пацієнтів, приділяючи особливу увагу дітям. Саме тому щороку наша компанія забезпечує оздоровлення маленьких пацієнтів у санаторії «Березовий гай» в Миргороді, адже це особливе місце, яке спеціально створене для них. Я впевнений, спільними зусиллями ми зможемо підтримати маленьких українців у боротьбі з хворобою та покращити якість їхнього життя».
Наталія Зелінська, голова Асоціації дитячих ендокринологів України: «Санаторне оздоровлення — важлива частина лікування, у рамках якої для дітей створюються найкращі умови, з ними працюють досвідчені лікарі. Але важливо ще й те, що малюки, перебуваючи весь час разом, спілкуються між собою, знаходять нових друзів і потім підтримують товариські стосунки. П’ятий рік поспіль завдяки постійній підтримці компанії Санофі в Україні діти приїжджають до Миргорода, щоб разом боротися з хворобою, об’єднуючи зусилля й підтримуючи один одного».
За матеріалами, наданими компанією Санофі в Україні

Ответить

Вернуться в «Украина»