Харківські фармацевти допоможуть постраждалим при проведенні АТО

Ukraine
Ответить
News
Сообщения: 2113
Зарегистрирован: 10 июн 2014 20:49

Харківські фармацевти допоможуть постраждалим при проведенні АТО

Сообщение News » 23 авг 2014 14:59

Харківські фармацевти допоможуть постраждалим при проведенні АТО

Харківська фармацевтична компанія "Здоров'я" надасть допомогу постраждалим при проведенні АТО. Про це повідомив заступник голови ХОДА Юрій Георгієвський, інформує УНН з посиланням на прес-службу облдержадміністрації.
У ході робочої зустрічі з фармацевтами обговорювалася перспектива забезпечення лікарськими препаратами військових підрозділів, які беруть участь в антитерористичній операції.
"Зараз ми будемо оперативно відпрацьовувати питання щодо потреби збройних сил і підрозділів МВС в лікарських препаратах. Компанія "Здоров'я", яка реалізує модель соціально відповідального бізнесу, допоможе нашим збройним силам в даному напрямку", - зазначив віце-губернатор.
Нагадаємо, 2 травня на території Луганщини та Донеччини почалася активна фаза Антитерористичної операції, в ході якої вже загинуло 14 українських силовиків. Напередодні під Краматорськом вбили ще 7 військових.
Вчора в.о. президента України, спікер ВР О.Турчинов заявив, що АТО на Сході країни, метою якої передусім є захист життя і здоров’я громадян України, буде продовжено.
Як відомо, 13 квітня в Україні оголосили антитерористичну спецоперацію з метою врегулювання ситуації в країні, подолання будь-яких проявів сепаратизму з боку радикально налаштованих осіб та недопущення фактів захоплення адміністративних будівель. Особлива увага приділяється Донецькому, Луганському та Харківському регіонам.

Ответить

Вернуться в «Украина»