МОЗ України має намір закупити деякі ліки за спрощеною процедурою

Ukraine
Ответить
News
Сообщения: 2113
Зарегистрирован: 10 июн 2014 20:49

МОЗ України має намір закупити деякі ліки за спрощеною процедурою

Сообщение News » 19 июл 2014 16:00

МОЗ України має намір закупити деякі ліки за спрощеною процедурою
«На сьогодні МОЗ України оголошені усі 40 тендерів. Майже у половини тендерів проведено процедуру розкриття і ми побачили перші пропозиції і ціни. На превеликий жаль, із відкритих тендерів ми можемо акцептувати і підписати контракти тільки по двох тендерах. По інших, через зростання курсу долара і введення 7% ПДВ, ціни значно перевищують минулорічні. Тому ми змушені переоголошувати ці тендери», - сказав Міністр охорони здоров’я.
Олег Мусій повідомив, що за сімома програмами залишки ліків з попереднього року є критичними (на 1-3 місяці). «МОЗ звернулося до Кабміну для того, щоб Уряд спростив процедуру закупівель за цими напрямками і ми могли не переглядати тендери, а ціни розраховувати з врахуванням інфляції і девальвації гривні. За тими напрямками, де ліки потрібні невідкладно, ми спробуємо провести закупівлі шляхом перемовин з учасниками, не виходячи на тендер. Така можливість передбачена законодавством. Ця процедура триває близько 10 днів і ми спробуємо її розпочати з наступного тижня. Адже якщо йти через тендерні процедури, закупівля може затягнутися ще на 3-4 місяці. Ми чекати не будемо і як відповідальна влада, вимушені піти таким шляхом для того, щоб не було паузи у забезпеченні людей ліками», - пояснив Олег Мусій.
За словами Міністра, ці перемовини проходитимуть відкрито, прозоро, публічно: окрім чиновників МОЗ і них братимуть участь представники громадськості.

News
Сообщения: 2113
Зарегистрирован: 10 июн 2014 20:49

Re: МОЗ України має намір закупити деякі ліки за спрощеною процедурою

Сообщение News » 19 июл 2014 16:01

На Київщині зупинено розкрадання державних коштів
Співробітниками оперативного управління Броварської ОДПІ викрито факт ухилення від сплати податків службовими особами ТОВ «Ф», виробника лікарських засобів.
У 2012-2013 роках ТОВ «Ф» стало переможцем тендерних процедур, що проводились Міністерством охорони здоров’я України по виконанню загальнодержавних програм з постачання лікарських засобів, фінансування яких проводилося за рахунок коштів державного бюджету. В ході перевірки встановлено, що частина бюджетних коштів, у розмірі 4,2 млн. грн., була перерахована постачальнику з ознаками фіктивності. Також виявлено, що ТОВ «Ф» використовувало в процесі виробництва імпортну сировину, яка ввозилася по заниженим цінам.
Згідно акту перевірки, ТОВ «Ф» донараховано податку на додану вартість у сумі понад 913,7 тис. грн. та зменшено збитки на 5,3 млн. грн., тобто у значних розмірах.
За фактами ухилення від сплати податків службовими особами ТОВ «Ф» розпочате досудове розслідування кримінального правопорушення внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Ответить

Вернуться в «Украина»