Санофі в Україні та ОХМАТДИТ продовжують співпрацю заради здоров’я онкохворих дітей

Ukraine
Ответить
News
Сообщения: 2113
Зарегистрирован: 10 июн 2014 20:49

Санофі в Україні та ОХМАТДИТ продовжують співпрацю заради здоров’я онкохворих дітей

Сообщение News » 01 июл 2014 23:04

Санофі в Україні та ОХМАТДИТ продовжують співпрацю заради здоров’я онкохворих дітей
20 червня 2014 р. підписано меморандум про взаєморозуміння на 2014–2015 рр. між компанією Санофі в Україні та Національною дитячою спеціалізованою лікарнею «ОХМАТДИТ» МОЗ України (далі — ОХМАТДИТ). Документ визначає основні сфери співробітництва компанії та ОХМАТДИТу на найближчий рік, зокрема в таких напрямках, як соціальна реабілітація та психологічна допомога дітям з онкогематологічними захворюваннями, шляхом регулярного поповнення бібліотеки, що знаходиться на території лікарні, дитячими книгами, аудіо- та відеоматеріалами. Також окремо звертають увагу на освітні програми для медичних працівників, зокрема гематологічних відділень, з метою підвищення професійного рівня спеціалістів.
Слід зазначити, що Меморандум, підписаний Жаном-Полем Шоєром, генеральним директором Санофі в Україні та Білорусі, та Юрієм Гладушем, головним лікарем ОХМАТДИТу, став продовженням успішного партнерства заради поліпшення якості життя дітей з онкогематологічними захворюваннями. Так, у результаті минулорічної співпраці у створеному центрі медико-психологічної та соціально-реабілітаційної допомоги ОХМАТДИТу діти були забезпечені:
необхідними матеріалами для творчих занять;
книжками та аудіоматеріалами (декілька сот примірників);
іграшками (близько 1 тис.) для наповнення так званої «Коробки хоробрості», яка допомагає сміливо проходити численні медичні процедури.
Також у рамках Меморандуму спеціалісти ОХМАТДИТу змогли пройти навчання на базі профільних закладів у Німеччині для професійного зростання та отримання досвіду. Крім того, покращено доступ до інноваційних лікарських засобів у сфері онкогематології та трансплантації кісткового мозку.
«Ми завжди звертаємо особливу увагу на маленьких пацієнтів в Україні, особливо, якщо мова йде про онкологічні захворювання», — зазначив Ж.-П. Шоєр. На його думку, для допомоги онкохворим дітям недостатньо лише інноваційних методів лікування. Продовжуючи партнерство з ОХМАТДИТом, компанія планує допомагати задовольняти щоденні потреби маленьких пацієнтів, зокрема забезпечити соціальну реабілітацію та психологічну підтримку.
«Хочу звернути увагу, що компанія Санофі не збирається припиняти надавати допомогу онкохворим дітям із закінченням дії Меморандуму, навпаки, планує довготривалу співпрацю з лікарнею, адже всі розуміють, що через рік хвора дитина потребує як лікування, так і уваги», — підкреслив генеральний директор.
Ж.-П. Шоєр звернув увагу на необхідність підвищення професійного рівня лікарів — важливого чинника для підвищення ефективності лікування хворих. «Ми продовжуємо виконувати взяті на себе зобов’язання в рамках підписаного Меморандуму про взаєморозуміння, створюючи умови для ефективного лікування та психологічного комфорту дітей», — зазначив він.
У свою чергу Ю. Гладуш відзначив, що згідно з даними бюлетеня Національного канцер-реєстру України № 14 та № 15, показник захворюваності пацієнтів віком до 17 років зростає: у 2011 р. — на 3%, у 2012 р. — на 3,6%. На жаль, загальна кількість онкохворих дітей у 2013 р. становить майже 8 тис. осіб (0,69% усіх хворих на рак в Україні).
На його думку, соціальна реабілітація та психологічна допомога дітям з онкогематологічними захворюваннями має надзвичайно важливе значення для успішного лікування, адже саме завдяки цьому дитина знаходить у собі сили та бажання боротися із хворобою.
«Медичні працівники ОХМАТДИТу та я особисто вдячні за глибоке розуміння потреб хворих дітей, щире прагнення допомогти та тривалі й конкретні дії, спрямовані на підтримку маленьких пацієнтів. Спільними зусиллями медичної спільноти та фармацевтичних компаній маємо надію покращити якість життя онкохворих дітей в Україні», — підкреслив Ю. Гладуш.

Ответить

Вернуться в «Украина»