МОЗ та ПРООН підписали договір про міжнародні закупівлі

Ukraine
Ответить
Sergey
Сообщения: 334
Зарегистрирован: 07 май 2015 13:05

МОЗ та ПРООН підписали договір про міжнародні закупівлі

Сообщение Sergey » 02 ноя 2015 15:46

МОЗ та ПРООН підписали договір про міжнародні закупівлі

27 жовтня 2015 року Міністерство охорони здоров’я України (МОЗ) підписало договір з Програмою Розвитку ООН (ПРООН) в Україні, який дає можливість закупити лікарські засоби та вироби медичного призначення вже у 2015 році.

Про це повідомляється на офіційному сайті відомства.

Цей Договір є частиною спільних зусиль допомоги Системи ООН Уряду України у питаннях закупівель для національних програм у галузі охорони здоров’я, першим етапом якого стало підписання Меморандуму між ЮНІСЕФ та МОЗ. В рамках підписаного Меморандуму між ЮНІСЕФ та МОЗ, ЮНІСЕФ буде закуповувати вакцини та антиретровірусні препарати.

На виконання Договору ПРООН планує закупити лікарські засоби та інші вироби медичного призначення для лікування і діагностики туберкульозу, діагностики ВІЛ-інфекції, лікування дітей, хворих на гемофілію типів А або В або хворобу Віллебранда, лікування дітей, хворих на хронічний вірусний гепатит В і С, лікування вірусного гепатиту В і С та лікування дітей, хворих на орфанні захворювання.

«Сьогодні відбувається історична подія, МОЗ підписує дуже важливий контракт з ПРООН на закупівлю лікарських засобів на суму 620,070,700 гривень. Ми дякуємо ООН за підтримку України та за готовність разом працювати не тільки над закупівлею лікарських засобів, а й допомагати змінювати всю систему закупівель лікарських засобу в Україні, щоб зробити її прозорою та ефективною», - зазначив міністр охорони здоров’я зазначив Олександр Квіташвілі.

Під час підписання Договору Ніл Вокер, Координатор системи ООН в Україні, Координатор з гуманітарних питань, Постійний Представник ПРООН в Україні зазначив: «ООН має світовий досвід у здійсненні широкомасштабних закупівель для урядів різних країн на міжнародних принципах відкритості та прозорості. Ці принципи є також важливими для системних змін в сфері медичних закупівель в Україні».

Усього на міжнародні закупівлі заплановано винести 12 національних програм на загальну суму 2,197,221,000 грн. У рамках підписаного Меморандуму з ЮНІСЕФ заплановано закупівлю вакцин та антиретровірусних препаратів на суму 827,084,600 грн. Також заплановано, що закупівля онкологічних та онкогематологічних препаратів, а також хіміопрепаратів, радіологічних препаратів та препаратів супроводу онкологічних хворих буде здійснюватися через Crown Agents, договір з якими знаходиться на останній стадії погодження, на суму 750,065,700 грн.

Ответить

Вернуться в «Украина»