Швейцарская компания "Асино Фарма" приобрела украинского производителя лекарств "Фарма Старт"

Ukraine
Ответить
Sergey
Сообщения: 334
Зарегистрирован: 07 май 2015 13:05

Швейцарская компания "Асино Фарма" приобрела украинского производителя лекарств "Фарма Старт"

Сообщение Sergey » 13 окт 2015 00:39

Швейцарська компанія "Асiно Фарма" придбала українського виробника ліків "Фарма Старт"

Попри кризову ситуацію, вітчизняний фармацевтичний ринок залишається вкрай привабливим для інвесторів.

Изображение

Це підтвердив один з європейських фармацевтичних виробників – швейцарська компанія "Асіно Фарма", яка нещодавно придбала київського виробника ліків "Фарма Старт".

Придбання компанії "Фарма Старт" відповідає стратегії "Асіно Фарма" - розвиток бізнесу шляхом виходу на високопотенційні ринки країн СНД, а також на деякі ринки Близького Сходу, Африки та Латинської Америки. Інтеграція з "Фарма Старт" дозволяє "Асіно Фарма" увійти на другий за величиною ринок в регіоні СНД.

Незважаючи на нестабільну політичну та економічну ситуацію в Україні, фармацевтичний ринок має добрий потенціал зростання. Місцеві компанії-виробники ліків отримали певну перевагу, оскільки вони менше залежать від коливань курсу валют, ніж імпортери, і здатні забезпечити більш доступну ціну на лікарські засоби.

Придбання компанії "Фарма Старт" позитивно вплине на продажі, прибуток та операційну маржу Асіно.

"Ми маємо власний науково-дослідний центр з розробки ліків за технологіями уповільненого вивільнення, що дозволяє пацієнту замість трьох разів на день приймати таблетку один раз. Ми випускатимемо ліки в галузі психіатрії, неврології, кардіології, терапії, а також безрецептурні препарати, - говорить Євген Заїка, генеральний директор компанії "Фарма Старт". – Ми виробляємо також свої генерики, тобто замінники ліків-оригіналів, для лікування хвороби Паркінсона, Альцгеймера, епілепсії, шизофренії, біполярних розладів а також артеріальної гіпертензії. Всього близько 90-та продуктів. З них 40 – українські, решту виробляє компанія "Асіно Фарма".

У швейцарській компанії впевнені, що швидкий розвиток бізнесу буде забезпечено на зростаючих ринках, таких як Україна та інші країни СНД. Локалізація - важливий фактор успіху на цих ринках, що забезпечує пацієнтів високоякісними препаратами за доступними цінами.

Ответить

Вернуться в «Украина»