Олександр Квіташвілі взяв участь у відкритті Українського центру Томотерапії

Ukraine
Ответить
Sergey
Сообщения: 334
Зарегистрирован: 07 май 2015 13:05

Олександр Квіташвілі взяв участь у відкритті Українського центру Томотерапії

Сообщение Sergey » 18 июн 2015 23:50

Міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі, Перший заступник Міністра Олександра Павленко, народний депутат Костянтин Яриніч, Голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко взяли участь у церемонії урочистого відкриття Українського центру Томотерапії – закладі, що спеціалізуватиметься на профілактиці, ранній діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань.
Найважливіше, що зокрема тут встановлено першу в Україні систему дистанційної променевої терапії, що у поєднанні з іншим обладнанням дає можливість виявляти і лікувати новоутворення різноманітної складності, форми та локалізації на різних стадіях розвитку з мінімальним негативним впливом на організм пацієнта.
Після відкриття закладу було підписано чотиристоронній договір про соціальне партнерство між облдержадміністрацією, облрадою, обласним онкодиспансером та Центром. За умовами договору діти Кіровоградщини віком від 8 до 14 років із підозрою на злоякісні новоутворення вже діагностуються в закладі безкоштовно, а з наступного року також безкоштовно лікуватимуться. Планується, що близько 50 пацієнтів обласного онкологічного диспансеру щороку зможуть отримати у закладі безкоштовне онкологічне лікування.
«Центр Томотерапії з точки зору якості послуг та форми співпраці з державою – це нова реальність, яку ми будуємо в Україні», - заявила Перший заступник Міністра охорони здоров’я Олександра Павленко. Зокрема, вона підкреслила важливість такого соціально-орієнтованого пункту договору, як щорічне надання безкоштовного медичного обслуговування 50 хворим дітям. За її словами, це приклад того, як місцева влада може ефективно розпоряджатися своїми ресурсами на користь пацієнтів. Олександра Павленко закликала інші регіони наслідувати приклад Кіровоградщини у державно-приватному партнерстві.

Ответить

Вернуться в «Украина»