Развитие фармацевтического образования

Ukraine
Ответить
Sergey
Сообщения: 334
Зарегистрирован: 07 май 2015 13:05

Развитие фармацевтического образования

Сообщение Sergey » 22 май 2015 23:12

Більше 300 представників ВНЗ взяли участь у конференції з розвитку медичної та фармацевтичної освіти
Изображение
21-22 травня в Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського відбулася Всеукраїнська навчально-наукова конференція «Реалізація Закону України «Про вищу освіту» у вищій медичній та фармацевтичній освіті України» з дистанційним під’єднанням вищих медичних навчальних закладів України за допомогою відеоконференц-зв’язку. Цей захід був присвячений світлій пам’яті ректора Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського Леоніда Ковальчука.
Очолив президію заходу заступник директора Департаменту кадрового менеджменту, освіти та науки МОЗ України, начальник відділу освіти та науки Департаменту кадрового менеджменту, освіти та науки МОЗ України Олександр Волосовець.
«Вкотре ми зібралися в Тернополі, що засвідчує постійний розвиток вищої медичної школи в Україні. Прийміть щирі вітання від фахівців МОЗ України та керівництва нашого департаменту. У нас був дуже непростий рік. У цій залі кілька років тому в одній із доповідей, яка тоді викликала подив, зазначалося, що потрібно зміцнювати кордони і розвивати військові кафедри. Зараз зусиллями народу українська армія відновлюється і сподіваюся, що вона буде найбоєздатнішою на європейському континенті і в світі зокрема. Сьогодні вклонилися пам’яті видатної людини – Леоніда Ковальчука. Ми завжди будемо його пам’ятати, як непересічну особистість, справжнього українця, патріота нашої держави, який все своє життя віддав покращенню рідного університету. Ми можемо пишатися, що були сучасником такої непересічної людини. Бажаю всім плідної праці», - звернувся з вітальними словами до присутніх Олександр Волосовець.
До президії також увійшли: ректор Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, директор департаменту охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Курило, заступник директора центру тестування професійної компетентності фахівців при МОЗ України Марина Мруга, заступник директора державного центру Центральний методичний кабінет з вищої медичної освіти МОЗ України Ірина Мельник, директор українського центру наукової медичної інформації та патентно-ліцензійної роботи МОЗ України Андрій Євгенович Горбань, начальник української військово-медичної академії Валерій Савицький, проректор з науково-педагогічної роботи КМАПУ імені П.Шупика Олександр Толстанов, представники Тбіліського державного медичного університету – перший проректор, професор Какхабер Челідзе та директор Інституту післядипломної медичної освіти та безперервного професійного розвитку Заза Бокхуа.
Цього року конференція зібрала рекордну кількість учасників. До публікації було подано 526 робіт, також до Тернополя приїхало 347 представників вищих медичних (фармацевтичних) навчальних закладів. Серед учасників також були 7 представників Міністерства охорони здоров’я України, 33 проректори ВНЗ, 18 деканів факультетів та їх заступників, 12 начальників навчальних відділів, представники Грузії та Канади.

Ответить

Вернуться в «Украина»