Полтавщину відвідала місія міжнародних експертів з фармацевтичного менеджменту

Ukraine
Ответить
News
Сообщения: 2113
Зарегистрирован: 10 июн 2014 20:49

Полтавщину відвідала місія міжнародних експертів з фармацевтичного менеджменту

Сообщение News » 28 дек 2014 20:20

Полтавщину відвідала місія міжнародних експертів з фармацевтичного менеджменту

Полтавську область відвідали представники Місії міжнародних експертів та фахівців з фармацевтичного менеджменту, серед яких старші технічні радники міжнародної організації «Management Sciences for Health, Inc.» (MSH) Симон Конеза та Ніранджан Кондурі.
Візит пройшов в рамках реалізації в області проекту «Система покращеного доступу до лікарських засобів та фармацевтичних послуг» за участі директора Департаменту охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації Віктора Лисака, уповноваженого представника MSH, директора Проекту SIAPS в Україні Уаніти Енн Фолмсбі, старшого технічного радника Станіслава Князькова, представників обласних роздрібних аптечних мереж та обласних лікуально-профілактичних закладів.
За словами Віктора Лисака, в області запроваджено систему моніторингу закупівельних цін. Але в умовах фінансової та соціально-економічної нестабільності гостро відчувається нестача технічних ресурсів. Тому фахівці Департаменту охорони здоров’я сподіваються на допомогу Проекту у розробці та запровадженні комп’ютеризованих програм, які дозволять спростити процеси моніторингу цін. З 2015 року на Полтавщині буде запроваджено практику закупівель лікарських засобів та виробів медичного призначення за рамковими угодами. Завдяки Проекту відповідне навчання на тренінгах пройшли члени комітетів конкурсних торгів обласних лікувально-профілактичних закладів.
За оцінками міжнародних експертів, на Полтавщині здійснюється наполеглива робота із запровадження міжнародних стандартів та найкращих світових практик у галузі охорони здоров’я. Зокрема, у системі державних закупівель Департамент охорони здоров’я спільно з обласними лікувально-профілактичним закладами дотримується принципів відкритості, прозорості та конкурентних умов, що є дієвим механізмом запобігання корупції.

Ответить

Вернуться в «Украина»