Івано-Франківську область відвідала делегація представництва ЮНІСЕФ та Швейцарського бюро співробітництва в Україні

Ukraine
Ответить
News
Сообщения: 2113
Зарегистрирован: 10 июн 2014 20:49

Івано-Франківську область відвідала делегація представництва ЮНІСЕФ та Швейцарського бюро співробітництва в Україні

Сообщение News » 10 дек 2014 18:46

Івано-Франківську область відвідала делегація представництва ЮНІСЕФ та Швейцарського бюро співробітництва в Україні

4 грудня Івано-Франківську область відвідала делегація голови представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Джованни Берберіс та координатора Швейцарського бюро співробітництва в Україні Петра Ількова.
З делегацією зустрілися голова облдержадміністрації Олег Гончарук та директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Роман Мельник для обговорення реалізації проекту «Комунікації у сфері репродуктивного здоров’я, здоров’я матері та дитини».
«У цей складний час, в якому зараз перебуває наша держава, особливо приємно, що нам допомагають європейські партнери, і не лише на словах, а й на ділі, ? зазначив Олег Гончарук. ? Ваші починання можуть стати гарним прикладом для інших міжнародних організацій, а ми, у свою чергу, зацікавлені у подальшій спільній діяльності, яка сприятиме зміцненню здоров'я майбутніх поколінь».
«Завдяки ЮНІСЕФ Івано-Франківська область отримала свого часу новітній стимуляційний перинатальний центр, - додав директор департаменту охорони здоров’я Роман Мельник, - що дозволило зменшити дитячу та материнську смертність на Прикарпатті, покращити обізнаність батьків з питань репродуктивного здоров’я та здоров’я матері і дитини, підвищити рівень довіри до проведення імунізації та вакцинації».
Голова Представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Джованна Барберіс, відзначивши Івано-Франківську область взірцевим регіоном, розповіла про результати впровадження проекту «Комунікації у сфері репродуктивного здоров’я, здоров’я матері та дитини».
У ході зустрічі відзначалася фаховість проведення навчальних тренінгів та семінарів за проектом, сприяння області у функціонуванні стимуляційного центру та забезпеченні медичним обладнанням. Впродовж перебування на Прикарпатті представники делегації ознайомляться з роботою окремих лікувальних закладів області.

Ответить

Вернуться в «Украина»