В Україні розпочато виробництво препарату Фестал® НЕО

Ukraine
Ответить
News
Сообщения: 2113
Зарегистрирован: 10 июн 2014 20:49

В Україні розпочато виробництво препарату Фестал® НЕО

Сообщение News » 01 дек 2014 15:12

В Україні розпочато виробництво препарату Фестал® НЕО

Компанія Санофі в Україні, зважаючи на нагальну потребу покращення доступу українських споживачів до своїх якісних та сучасних продуктів, розпочала локальне виробництво одного з найбільш популярних препаратів для поліпшення травлення у формі таблеток, № 20, під назвою Фестал® НЕО.
Для забезпечення незмінної якості та ефективності препарату Фестал® НЕО компанія Санофі отримує сировину для виробництва цього препарату — панкреатин — від компанії «Biozim» (Німеччина). Ця ж речовина з цього ж заводу використовувалася раніше для виготовлення лікарського засобу Фестал® — попередника Фестал® НЕО.
Фінальну стадію виробництва — пакування в блістери та вторинне пакування — таблетки Фестал® НЕО проходять на виробничих потужностях 2 провідних українських фармацевтичних виробників.
Контроль за якістю всього циклу виробництва проводять спеціалісти компанії Санофі у відповідності до високих міжнародних стандартів Санофі, що гарантує належну якість Фестал® НЕО.
Оновлений Фестал® НЕО має підсилену формулу1: містить панкреатичні травні ферменти — ліпазу (7 000 МО), амілазу (5 000 МО), протеазу (400 МО), які покращують розщеплення білків, вуглеводів і жирів, що сприяють їх більш повному всмоктуванню2. Завдяки новому складу Фестал® НЕО покращує функціональний стан травного тракту й нормалізує процеси травлення та допомагає побороти важкість при переїданні2.
Для Санофі, провідної глобальної компанії у сфері охорони здоров’я, належна якість продуктів та їх доступність для пацієнтів має ключове значення. Санофі орієнтована на забезпечення українських хворих якісними препаратами, виходячи з їхніх нагальних потреб в охороні здоров’я.

Ответить

Вернуться в «Украина»