Пільгова орендна ставка для Луцької аптеки з екстемпоральним виготовленням може бути частково відмінена

Ukraine
Ответить
News
Сообщения: 2113
Зарегистрирован: 10 июн 2014 20:49

Пільгова орендна ставка для Луцької аптеки з екстемпоральним виготовленням може бути частково відмінена

Сообщение News » 11 окт 2014 22:35

Пільгова орендна ставка для Луцької аптеки з екстемпоральним виготовленням може бути частково відмінена: депутати міської ради

Як повідомляється на порталі Луцької міської ради, 18 вересня відбулося засідання постійної комісії з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, під час якого розглянуто інформацію щодо роботи аптеки № 133 м. Луцька. Богдан Тиндик, завідувач цієї аптеки, зазначив, що очолюваний ним заклад є об’єктом обласної комунальної власності та на фармацевтичному ринку області працює 27 років. Аптека має ліцензію на екстемпоральне виготовлення ліків, які доступні за ціною та користуються попитом серед населення. Б. Тиндик зауважив, що приміщення закладу орендується на пільгових умовах: плата становить 1 гривню в рік, завдяки чому аптеці і вдається триматися на плаву. Федір Кошель, начальник управління охорони здоров’я Луцької міської ради, зазначив, що виробництвом ліків у Луцьку займаються 5 аптек, їх асортимент продукції перетинається. Сьогодні розглядається питання розміщення в одному приміщенні з аптекою № 133 амбулаторії загальної практики — сімейної медицини.
Ганна Кравчук та Любов Серба, депутати Луцької міської ради, зауважили, що аптеки, які виробляють ліки, необхідні. Проте незабаром закінчується договір оренди приміщення, у якому знаходиться аптека № 133, і необхідно буде укладати новий договір. Тому запропоновано пільгову вартість оренди залишити лише для тієї частини приміщення, де розміщено виробництво ліків, а для іншої — встановити ринкову ціну.
Як стало відомо, за 8 міс роботи загальний товарообіг аптеки становив 1,507 млн грн., валовий дохід — 341 тис. грн., витрати — 325 тис. грн., прибуток — 16 тис. грн.
За словами завідувача аптеки № 133, якщо підвищиться ціна на оренду приміщення, то, фактично, це призведе до скорочення екстемпорального виробництва, тому що заклад не зможе оплачувати всі комунальні послуги тощо.
Аптека № 113 орендує 340 м2, з яких 150 м2 — площа виробничих приміщень. Члени комісії вирішили питання про анулювання пільгової оренди приміщення, а встановлення нової ціни наразі не розглядати. Проект рішення направили на доопрацювання.

Ответить

Вернуться в «Украина»