Українські ліки в 4 рази дешевші за іноземні - Держслужба

Ответить
News
Сообщения: 2113
Зарегистрирован: 10 июн 2014 20:49

Українські ліки в 4 рази дешевші за іноземні - Держслужба

Сообщение News » 23 авг 2014 10:07

Українські ліки в 4 рази дешевші за іноземні - Держслужба

Середня вартість упаковки лікарського засобу вітчизняного виробництва у 4 раз менша упаковку ліків іноземного походження (10,2/42,2, грн, дані 2013 року). Про це УНН повідомили у прес-службі Державної інспекції по контролю за цінами. У структурі продажу 85-90% замають лікзасоби низького та середнього цінового сегменту.
Необхідно також враховувати, що лікування окремих категорій пацієнтів здійснюється виключно лікарськими засобами іноземного виробництва.
Так, за офіційними даними Міністерства охорони здоров’я України імпортними є 88% препаратів для хворих на СНІД, 87% ліків від туберкульозу, 90% - для онкохворих і 100% медикаментів для трансплантології.
Напередодні прем'єр-міністр Арсеній Яценюк закликав аптечні мережі та імпортерів знизити ціни на ліки. Нагадаємо також, на початку цього місяця прем'єр заявив, що з метою стабілізації цін на ліки уряд напрацював комплекс заходів.
З1 квітня ц.р. всі медичні вироби, які ввозяться на територію України, будуть оподатковуватися за ставкою у 7%.
Додамо також, нещодавно стало відомо, що у зв'язку з цим український уряд на 2 місяці відтермінував усі перевірки суб’єктів підприємницької діяльності, які займаються роздрібною торгівлею медикаментів.

Ответить

Вернуться в «Цены на лекарства»