Працівники митниці на харківському кордоні виявили «міні-фарматрейдера»

Ответить
News
Сообщения: 2113
Зарегистрирован: 10 июн 2014 20:49

Працівники митниці на харківському кордоні виявили «міні-фарматрейдера»

Сообщение News » 06 сен 2014 19:32

Працівники митниці на харківському кордоні виявили «міні-фарматрейдера»

У пункті пропуску «Козача Лопань» на Харківщині фахівці митниці виявили 1 500 пігулок лікарського засобу, які намагались ввезти до України з порушенням митного законодавства.
Прямуючи електропоїздом «Наумівка-Харків», громадянин України прихопив з собою такий собі «аптечний вантаж» - 50 пачок ліків «Эуфиллин» білоруського виробництва (по 30 пігулок в кожній пачці).
Співробітники митниці розповіли, що чоловік був цілком обізнаний щодо правил перевезення через кордон лікарських засобів. Адже під час усного та письмового декларування він впевнено зазначив: везе особисті речі та лише п’ять упаковок ліків «Эуфиллин».
У відношенні порушника митники склали протокол за статтею 472 Митного кодексу України. Ліки передано на зберігання до складу митниці.
За кілька годин до цього в пункті пропуску “Харків-Пасажирський” у громадянина Росії, що прямував електропоїздом «Бєлгород-Харків», працівники митниці виявили приховані від митного контролю та не задекларовані 200 таблеток «Кетанов».
Нагадуємо! Лікарські засоби, що продаються без рецепта лікаря, перевозяться лише у кількості, що не перевищує п'яти упаковок кожного найменування. Виключення - засоби, що містять наркотичні чи психотропні речовини. У цьому випадку особа повинна мати з собою рецепт на відповідний лікарський засіб.

News
Сообщения: 2113
Зарегистрирован: 10 июн 2014 20:49

Re: Працівники митниці на харківському кордоні виявили «міні-фарматрейдера»

Сообщение News » 06 сен 2014 19:32

Херсонські митники виявили гомеопатичну контрабанду
Днями херсонські митники затримали автомобіль з поштовим багажем гомеопатичних лікарських препаратів для приватної особи з м.Києва. Аптечний вантаж слідував через тимчасову зону митного контролю «Ставки» Каланчацького району за маршрутом Сімферополь- Киів.
Серед «чудо-ліків»: 1450 ампул, ємністю 2,0 мл. з фармацевтичною назвою MD-HIP; 1450 ампул, ємністю 2,0 мл. з фармацевтичною назвою GUNA-ISCHIAL; 2700 капсул з фармацевтичною назвою 2LHERP та 850 флаконів ємністю 1,1 мл. з фармацевтичною назвою GUNA-PARODONTIUM. Документи про митне оформлення та маркування українською мовою гомеопатичних лікарських засобів іноземного виробництва були відсутні.
За порушення митних правил, визначених статтею 484 Митного кодексу України, складено протокол – товари вилучено.

Ответить

Вернуться в «Государственное регулирование»