17-ий Європейський конгрес ISPOR

Ответить
News
Сообщения: 2113
Зарегистрирован: 10 июн 2014 20:49

17-ий Європейський конгрес ISPOR

Сообщение News » 22 ноя 2014 21:05

17-ий Європейський конгрес ISPOR

08-12 листопада 2014 р. в м. Амстердам, Нідерланди відбувся щорічний 17-ий Європейський конгрес ISPOR (International Society for Pharmacoeconomics and Outcomes Research).
Директор департаменту стандартизації медичних послуг Ліщишина О.М. та експерт відділу методичного забезпечення новітніх технологій у сфері охорони здоров’я Рубцова Є.І. взяли участь у 17-му Європейському конгресі ISPOR з метою отримати практичні знання та обмінятися досвідом щодо оцінки медичних технологій, їх використання при розробці, адаптації та запровадженні клінічних настанов та інших медико-технологічних документів, створених на засадах доказової медицини, а також подолання складнощів та бар’єрів, які при цьому виникають.
Міжнародне товариство фармакоекономіки та оцінки результатів (ISPOR) відіграє важливу роль у боротьбі за підвищення ефективності, дієвості та раціональності при використанні ресурсів у системі охорони здоров'я для поліпшення здоров'я населення. Діяльність ISPOR спрямована на розробників технологій та політики у сфері охорони здоров'я, міністерства та департаменти охорони здоров’я, економістів сфери охорони здоров'я, надавачів медичних послуг, пацієнтів, населення і суспільства в цілому.
Тема цьогорічного Конгресу була присвячена розвитку нової європейської політики у сфері охорони здоров’я на основі результатів клініко-економічних досліджень. Також на конференції були висвітлені питання оцінки медичних технологій та ролі пацієнтів у даному процесі, взаємодії між виробниками, експертами з оцінки медичних технологій та органами регулювання, розглянуті інші різноманітні аспекти фармакоекономіки та моделювання.
Конференція зібрала понад 4000 учасників з 80 країн для обміну інформацією та досвідом у даній сфері.
Співробітники департаменту представили стендові доповіді, а також прийняли участь у сесійних засіданнях для більш детального обговорення доповідей з досвідом організацій, які працюють над оцінкою медичних технологій та імплементацією медичних технологій з підтвердженою ефективністю, та інших підходів доказової медицини в практику охорони здоров’я.
Отримані знання та навички будуть використані у рамках діяльності департаменту стандартизації медичних послуг ДП «Державний експертний центр МОЗ України».

Ответить

Вернуться в «Государственное регулирование»