Планові перевірки суб’єктів фармацевтичного ринку на IV кв. 2014 р.: дозвіл Уряду на їх проведення не оприлюднений

Ответить
News
Сообщения: 2113
Зарегистрирован: 10 июн 2014 20:49

Планові перевірки суб’єктів фармацевтичного ринку на IV кв. 2014 р.: дозвіл Уряду на їх проведення не оприлюднений

Сообщение News » 14 окт 2014 19:50

Планові перевірки суб’єктів фармацевтичного ринку на IV кв. 2014 р.: дозвіл Уряду на їх проведення не оприлюднений

У зв’язку зі зверненнями читачів «Щотижневика АПТЕКА» з приводу планів перевірок суб’єктів, що здійснюють господарську діяльність з промислового виробництва лікарських засобів, займаються імпортом препаратів, а також додержання ними Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами повідомляємо наступне.
У нещодавньому інтерв’ю нашому кореспонденту Михайло Пасічник, голова Державної служби України з лікарських засобів (далі — Держлікслужба України) повідомив, що Законом України від 31.07.2014 р. № 1622-VII здійснено черговий секвестр Державного бюджету на 2014 р. та внесено зміни, які обмежили проведення контролюючими органами перевірок. Так, згідно з постановою КМУ від 13.08.2014 р. № 408 «Питання запровадження обмежень на проведення перевірок державними інспекціями та іншими контролюючими органами» перевірки контролюючими органами можливі лише за наявності спеціального дозволу від Уряду, яке оформляється у вигляді окремого розпорядження.
Оскільки здійснення державного контролю якості лікарських засобів є питанням національної безпеки країни Держлікслужба України направила до МОЗ України проекти відповідних розпоряджень КМУ про дозвіл на проведення планових та позапланових перевірок суб’єктів господарювання. Однак станом на 30 вересня відповідні розпорядження Уряд не ухвалив.
Відповідно на сайті Держлікслужби України відсутні плани перевірок суб’єктів господарювання на IV кв. 2014 р.
Ми й надалі слідкуватимемо за перебігом подій у цій сфері, про що повідомлятимемо нашим читачам.
Нагадаємо, що відповідно до ст. 5 Закону України від 05.04.2007 р. № 877-V «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» планові перевірки здійснюються відповідно до річних або квартальних планів, які затверджуються органом державного нагляду (контролю) до 1 грудня року, що передує плановому, або до 25 числа останнього місяця кварталу, що передує плановому.

Ответить

Вернуться в «Государственное регулирование»