Участь у 11-й конференції Міжнародної мережі клінічних настанов G-I-N (Guidelines International Network)

Australia and South Pacific
Ответить
News
Сообщения: 2113
Зарегистрирован: 10 июн 2014 20:49

Участь у 11-й конференції Міжнародної мережі клінічних настанов G-I-N (Guidelines International Network)

Сообщение News » 10 сен 2014 22:03

Участь у 11-й конференції Міжнародної мережі клінічних настанов G-I-N (Guidelines International Network)
20-23 серпня 2014 року в м. Мельбурн, Австралія проходила 11-а щорічна конференція Міжнародної мережі клінічних настанов G-I-N (Guidelines International Network)
В роботі конференції взяли участь представники ДП «Державний експертний центр Міністерства охорони здоров’я України»: директор Департаменту стандартизації медичних послуг – Ліщишина О.М., начальник відділу доказової медицини Департаменту стандартизації медичних послуг – Мельник Є.О. та начальник відділу методичного забезпечення новітніх технологій у сфері охорони здоров’я Департаменту стандартизації медичних послуг – Шилкіна О.О. Також серед учасників заходу - понад 400 представників від 41 країни світу. Завдяки членству в Міжнародній мережі клінічних настанов G-I-N ДП «Державний експертний центр Міністерства охорони здоров’я України» має право безкоштовного доступу до клінічних настанов, які розробляються урядовими (в т.ч. в країнах зі строгими регуляторними системами) та неурядовими організаціями, матеріалів щодо ефективності лікарських засобів, інших методів лікування, які регулярно оновлюються спеціалізованими організаціями – членами G-I-N.
Співробітники Департаменту стандартизації медичних послуг представили учасникам заходу усні та стендові доповіді з актуальних питань стандартизації медичної допомоги на засадах доказової медицини в Україні.
Також спеціалісти Департаменту взяли участь у засіданнях робочих груп та семінарах, передбачених Програмою конференції, зокрема:
1. Робоча група G-I-N з розробки індикаторів ефективності медичної допомоги (G-I-N Performance Measures Working Group)
2. Робоча група G-I-N щодо країн, які розвиваються (G-I-N Developing Country Working Group)
3. Семінар компанії «KaiserPermanente», яка є партнером G-I-N: Оптимізація людей, процесів та технологій при розробці та впровадженні настанов, розроблених на засадах доказової медицини
4. Семінар компанії «EBSCOHealth DynaMed DynaMed», яка входить до складу G-I-N: Підтримка розробки та розповсюдження настанов.
Співробітники Департаменту ознайомилися з можливостями сучасних інформаційних технологій у сфері пошуку та синтезу доказів стосовно ефективності медичних втручань, медичних технологій, в т.ч. лікарських засобів.

Ответить

Вернуться в «Австралия и Океания»