Sanofi заключила соглашение о сотрудничестве с компанией MyoKardia

European Union
Ответить
News
Сообщения: 2113
Зарегистрирован: 10 июн 2014 20:49

Sanofi заключила соглашение о сотрудничестве с компанией MyoKardia

Сообщение News » 21 сен 2014 17:46

Sanofi заключила соглашение о сотрудничестве с компанией MyoKardia

Французская фармацевтическая компания Sanofi заключила соглашение по разработке лекарственных препаратов для лечения генных форм кардиомиопатий с американской MyoKardia, сообщает FirstWord Pharma. Общая сумма сделки может составить до 200 млн долл.
Под соглашение попали три исследовательские программы американской компании, из которых две направлены на разработку лекарств для лечения гипертрофической кардиомиопатии, третья – дилатационной кардиомиопатии.

News
Сообщения: 2113
Зарегистрирован: 10 июн 2014 20:49

Re: Sanofi заключила соглашение о сотрудничестве с компанией MyoKardia

Сообщение News » 03 дек 2014 20:39

Sanofi и Pozen аннулируют лицензионное соглашение
Французская фармацевтическая компания Sanofi и американская Pozen пришли к взаимному соглашению об аннулировании соглашения о совместной коммерциализации экспериментальных комбинированных препаратов для лечения язвенной болезни желудка PA8140 и PA32540, содержащих аспирин и омепразол, сообщает FirstWord Pharma. Все лицензионные права на препараты Sanofi возвращает компании Pozen. Акции американской компании подешевели на 17%.
В июле 2014 г. Pozen сообщила о том, что FDA приняла к рассмотрению повторную заявку на препараты PA8140 и PA32540 с датой принятия решения 30 декабря.
Препараты являются комбинацией омепразола в дозировке 40 мг с аспирином в дозировке 81 мг и 325 мг. и предназначены для вторичной профилактики сердечно-сосудистых заболеваний у пациентов с риском развития аспирин-индуцированной язвенной болезнью желудка.
Как отметили в Pozen, ранее FDA утвердило торговые наименования для этих препаратов – Yosprala 81/40 и Yosprala 325/40 соответственно.

News
Сообщения: 2113
Зарегистрирован: 10 июн 2014 20:49

Санофі розширює своє портфоліо новими інноваційними лікарськими засобами і вакцинами

Сообщение News » 08 дек 2014 22:38

Санофі розширює своє портфоліо новими інноваційними лікарськими засобами і вакцинами

Санофі представила наміри розпочати виробництво нових багатообіцяючих препаратів і вакцин, у результаті чого планується запуск 18 нових лікарських засобів упродовж 2014–2020 рр. Про це стало відомо під час тематичного семінару для інвесторів нових препаратів, що відбувся 20 листопада 2014 р. в Парижі (Франція). Ці розробки мають загальний прибутковий потенціал більше 30 млрд євро протягом перших 5 років продажу1, 2, що підтверджує високі темпи наукових досліджень і розробок портфелю лікарських засобів компанії та її можливість створювати нові препарати у цілому ряді терапевтичних груп.
«Ці майбутні запуски підтверджують стратегію Санофі, якої компанія дотримується з 2008 р. Це демонстрація високих темпів наукових досліджень і розробок Санофі, — зазначив Серж Вайнберг (Serge Weinberg), голова ради директорів і головний виконавчий директор Санофі. — Вступаючи в період успішних запусків нових лікарських засобів, ми інвестуємо у якість і виробниц¬тво, продовжуючи в той же час стимулювати розвиток інновацій з метою розширення існуючого портфелю препаратів, які перебувають на стадії розробок».
Під час семінару компанії Санофі було представлено 9 нових лікарських засобів і вакцин.
Рідкісні захворювання:
• CerdelgaTM (еліглустат): пероральний препарат першої лінії для лікування дорослих пацієнтів з хворобою Гоше І типу. Єдиний лікарський засіб цієї групи, затверджений Управлінням з харчових продуктів та лікарських засобів США (Food and Drug Administration — FDA).
Розсіяний склероз:
• LemtradaTM (алемтузумаб): затверджений FDA препарат для лікування дорослих пацієнтів з активною формою рецидивуючо-ремітуючого розсіяного склерозу, у яких спостерігається недостатній терапевтичний ефект від 2 або більше лікарських засобів проти розсіяного склерозу.
Серцево-судинні захворювання:
• PraluentТМ 3 (алірокумаб): експериментальне моноклональне антитіло до PCSK9 (пропротеїн конвертаза субтилізин/кексин тип 9), що здатне знижувати рівень холестерину ліпопротеїдів низької щільності. Препарат розроблений разом з компанією «Regeneron». Внесення на розгляд до регуляторних органів США і ЄС заявки щодо затвердження препарату планується до кінця 2014 р.*
Цукровий діабет:
• Toujeo® (ін’єкційний інсулін гларгін (отриманий за технологією рекомбінантної ДНК), 300 Од/мл): новий експериментальний базальний інсулін, що в даний час знаходиться на розгляді регуляторних органів США і ЄС*;
• Afrezza® (інсулін людини): новий затверджений FDA інгаляційний інсулін швидкої дії для дорослих пацієнтів з цукровим діабетом І та ІІ типів;
• Lixilan: експериментальна фіксована комбінація інсуліну гларгін, провідного базального інсуліну, з ліксисенатидом, антагоністом рецепторів ГПП-1. Призначається у вигляді ін’єкцій 1 раз на добу дорослим пацієнтам з цукровим діабетом ІІ типу.
Вакцини:
• Вакцина проти лихоманки Денге: вакцина Санофі Пастер проти лихоманки Денге, що продемонструвала ефективність серед усіх серотипів Денге та сприятливий профіль безпеки у 2 основних клінічних дослідження ІІІ фази через 25 міс активного спостереження. Подання офіційної заяви для затвердження планується в 2015 р.*
Імунологія та запальні процеси:
• Сарілумаб: експериментальне повністю людське моноклональне антитіло до рецепторів ІЛ-6 — препарат було розроблено спільно з компанією «Regeneron» — у даний час досліджується серед пацієнтів з ревматоїдним артритом*;
• Дупілумаб: експериментальне повністю людське моноклональне антитіло, що блокує передачу сигналу ІЛ-4 та ІЛ-13. Спільна розробка з компанією «Regeneron». Розпочато ІІІ фазу досліджень дупілумабу у дорослих пацієнтів з помірним та важким атопічним дерматитом. Також нещодавно було оголошено позитивні результати досліджень дупілумабу у ІІб фазі серед дорослих пацієнтів з неконтрольованою астмою в помірній та важкій формах, а також ІІа фазі у хворих на хронічний синусит з наявністю носових поліпів*.
«Глобальна команда Санофі, яка працює в сфері наукових досліджень і розробок, демонструє вражаючу динаміку роботи із залученням внутрішніх талантів компанії та відкритих інновацій з метою розширення портфелю продукції компанії, — відзначив Еліас Зеруні (Elias Zerhouni), президент підрозділу наукових досліджень та розробок Групи Санофі. — Санофі здатна запустити до 6 нових лікарських засобів в 2015 р. та приблизно по 1 новому препарату кожні 6 міс в періоді між 2016 та 2018 р. Ці нові ліки спрямовані на вирішення важливих медичних потреб у галузях рідкісних захворювань, серцево-судинної терапії, лікуванні цукрового діабету, імунології та охорони здоров’я».
Презентація у Бостоні продемонструвала можливості стійкого зростання компанії Санофі, що ґрунтується на потужній динаміці розвитку її платформ зростання та очікуваному прискореному виході на ринок медикаментів, які зараз знаходяться на останній стадії наукових досліджень і розробок. Стосовно цукрового діабету — незважаючи на можливий вплив ринкової динаміки базального інсуліну на продажі препарату Лантус® в США, компанія Санофі прогнозує невеликий ріст глобальних продажів своїх препаратів для лікування цукрового діабету в 2015–2018 рр.4 Це передбачає масштабний перехід пацієнтів у Європі та США від ін’єкцій Lantus® до застосування Toujeo®, продовження росту продажів протидіабетичних лікарських засобів Санофі на ринках, що розвиваються, запуск препаратів Afrezza®, Lyxumia® та Lixilan в США. Початок виробництва нових препаратів і вакцин в інших терапевтичних напрямках та стабільне функціонування решти платформ зростання Санофі, як очікується, приведе до подальшого зменшення відносної частки препарату Lantus® в загальних показниках діяльності групи.
Прес-служба «Щотижневика АПТЕКА» за матеріалами, наданими компанією Санофi

News
Сообщения: 2113
Зарегистрирован: 10 июн 2014 20:49

Re: Sanofi заключила соглашение о сотрудничестве с компанией MyoKardia

Сообщение News » 09 дек 2014 16:41

Бывший сотрудник Sanofi обвиняет компанию в коррупции в США
Бывший сотрудник французской фармацевтической компании Sanofi направил иск в суд г. Ньюарк (штат Нью-Джерси), обвинив компанию и ее бывшего исполнительного директора Криса Виебахера в коррупции в США, сообщает FirstWord Pharma. Истец утверждает, что Sanofi заплатила врачам, больницам и фармацевтам в общей сложности 34 млн долл. за назначение ее противодиабетических препаратов.
В иске также говорится, что уволенный в октябре 2014 г. Крис Виебахер был непосредственным участником коррупционной схемы в течение целого ряда лет.
Представитель компании Мэри Кэтлин Стил от комментариев отказалась.

News
Сообщения: 2113
Зарегистрирован: 10 июн 2014 20:49

Высокие налоги во Франции затрудняют поиск нового исполнительного директора Sanofi

Сообщение News » 10 дек 2014 23:50

Высокие налоги во Франции затрудняют поиск нового исполнительного директора Sanofi

Как заявил в интервью председатель Совета директоров французской фармацевтической компании Sanofi Серж Вайнберг, высокое налоговое бремя во Франции затрудняет поиск новых топ-менеджеров, сообщает агентство Reuters. Сама компания находится в процессе поиска кандидата на пост исполнительного директора, который после увольнения в октябре 2014 г. прежнего директора Кристофера Виебахера временно занимает Серж Вайнберг.
По его словам, снижение налоговой конкурентоспособности Франции является серьезной проблемой. Он также добавил, что очень сложно привлечь не только иностранных топ-менеджеров, но и вернуть французов, которые уехали из страны, и что трудно рассчитывать только на их патриотизм и добрую волю.
Серж Вайнберг не стал обсуждать слухи о том, что исполнительный директор британской ортопедической компании Smith&Nephew Оливье Бохун, француз по национальности, отказался от предложения Sanofi. Он заявил, что говорил о ситуации в общем.

Ответить

Вернуться в «Европейский союз»