Інформація про рішення та розпорядження АМКУ

European Union
Ответить
News
Сообщения: 2113
Зарегистрирован: 10 июн 2014 20:49

Інформація про рішення та розпорядження АМКУ

Сообщение News » 19 июл 2014 16:56

Інформація про рішення та розпорядження АМКУ

Надано дозвіл компанії «Bayer AG» (м. Леверкузен, Німеччина) на придбання активів компанії «Merck & Co., Inc.» (штат Нью-Джерсі, США), що забезпечують можливість здійснення господарської діяльності з розробки, виробництва та реалізації безрецептурних та рецептурних препаратів.
Надано дозвіл компанії «Bayer AG» (м. Леверкузен, Німеччина) на придбання акцій компанії «Schering-Plough (China) Limited» (м. Шанхай, Китай), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.
Надано дозвіл компанії «Bayer AG» (м. Леверкузен, Німеччина) на придбання акцій компанії «Schering-Plough del Caribe, Inc.» (м. Блумфілд, США), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.
Organon (Philippines) Inc.» (м. Макаті, Філіппіни), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.
Надано дозвіл компанії «Bayer AG» (м. Леверкузен, Німеччина) на придбання акцій компанії «MSD Consumer Care, Inc.» (м. Вілмінгтон, США), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.
Надано дозвіл компанії «Bayer AG» (м. Леверкузен, Німеччина) на придбання акцій компанії «Plough Farma, LDA» (район Порту-Салву, Португалія), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

Ответить

Вернуться в «Европейский союз»